Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Może tutaj?http://static.panoramio.com/photos/large/26580414.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja je widziałem w tej części Górek między Lidlem a torem. A ty pokazujesz chyba północne obrzeża gdzie mało kto wchodzi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szok po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie te śmieci? http://static.panoramio.com/photos/large/26580625.jpg
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieci jest troche, szczegolnie przy lidlu i w okolicach domków przy arszntajnowej. Ale to jest jakies 5% górek. Ponadto jest to kolejny argument przeciwko blokom. Tam gdzie budownictwo mieszkalne - tam śmieci. Tam gdzie jest dziko - no to widać na zdjęciach powyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie na osiedlu próżno szukać śmieci. Czyściutko jak u perfekcyjnej pani domu więc to żaden argument przeciwko zabudowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy Twoje osiedle jest obok wielkich terenów zielonych takich jak górki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TBV na Felinie: d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/f4/61/557eb7076df01_p.jpg?1434367844 Jeśli mniej więcej w ten sposób zabudują te 40 hektarów a na pozostałych 60 hektarach powstanie park i tereny rekreacyjne to podpisuję się pod takim projektem rękami i nogami. Taka zabudowa nie ma nic wspólnego z betonowaniem. Kolejny argument jest taki, że w tym miejscu pobudowana jest już infrastruktura, więc miasto nie musiałoby wydawać bóg wie jakich pieniędzy na budowanie dróg dojazdowych i komunikowanie osiedli z resztą miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, moje osiedle sąsiaduje z wielkim wąwozem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli za zagospodarowanie górek weźmie się lubelski TBV to są spore szanse, że zrobią to z głową tutaj macie Koncertową tbv.pl/mieszkania,i3-osiedle-prestige#budynek,85;wizualizacja,84;zakladka,18;
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki interes właściciela co to za brednie!!! Po to jest plan by każdy wiedział co kupuje! Jak ktoś kupi pole, to jakoś nikt mu ot tak na działkę budowlaną nie zmieni zagospodarowania! To jest skandal i świadczy, że Miasto NIE działa w interesie obywateli! Firma DOSKONALE wiedziała co wolno budować a co nie! Te tereny miały być terenami zielonymi od kilkunastu lat, więc to jest po prostu obrzydliwe świństwo co tu się wyprawia. Ciekawe, jakie są motywacje takiej uprzejmości dla TBV? Może jakiś rabacik na te przyszłe mieszkania dla prezydenta i jego świty? Albo coś w tym stylu? Ciekaw jestem niezmiernie, jakie to ustalenia zapadły już w kuluarach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Kolejny argument jest taki, że w tym miejscu pobudowana jest już infrastruktura, więc miasto nie musiałoby wydawać bóg wie jakich pieniędzy na budowanie dróg dojazdowych i komunikowanie osiedli z resztą miasta." Przepraszam, uważacie w tym tbv ludzi za idiotów? "Pobudowana" infrastruktura na terenie zielonym? Gdzie ta infrastruktura niby jest? Ja mam magiczny pomysł dzięki któremu koszt budowy infrastruktury mieszkaniowej w tym miejscu wyniesie okrągłe ZERO. Po prostu zostawić zieleń tam gdzie jest i zostawić ją w spokoju. Taka magiczna sztuczka, super, nie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Motywacja jest prosta - ktoś w końcu chce zrobić porządek z tym burdelem na Czechowie i raz na zawsze rozwiązać problem zagospodarowania górek. A pisanie o tym, że miasto nie działa w interesie obywateli w sytuacji gdy mowa o terenie, który należy do prywatnej firmy to dopiero szczyt szczytów. Od razu nasuwają się skojarzenia z komuną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki interes właściciela co to za brednie!!! Po to jest plan by każdy wiedział co kupuje! Jak ktoś kupi pole, to jakoś nikt mu ot tak na działkę budowlaną nie zmieni zagospodarowania! To jest skandal i świadczy, że Miasto NIE działa w interesie obywateli!Firma DOSKONALE wiedziała co wolno budować a co nie! Te tereny miały być terenami zielonymi od kilkunastu lat, więc to jest po prostu obrzydliwe świństwo co tu się wyprawia. Ciekawe, jakie są motywacje takiej uprzejmości dla TBV? Może jakiś rabacik na te przyszłe mieszkania dla prezydenta i jego świty? Albo coś w tym stylu? Ciekaw jestem niezmiernie, jakie to ustalenia zapadły już w kuluarach...
Ciekaw jestesm dlaczego pisowski prezydent dopuscil x lat temu do takiej transkacji zmusil kolejnych do radzenia sobie z tym punktem zapalnym. Mozliwe,ze akurat byl w podrozy i nie dopilnowal spraw w miescie ale to tylko pis, nie wymagajmy za wiele. Przeciez tyle sie wtedy dzialo,kolega z parti postawil pomnik nielegalnie, zreszta stoi tymczosowo do dzis. Potem echo i łapowki,mozna by cała komisje powołac,co sie w tyh kuluarach wyczynia panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nic a nic się nie zmieniło, paru krzykaczy z Czechowa dalej trolluje na forach. Najzabawniejsze to przekonywanie, że na górkach nie ma śmieci haha. Jeszcze chwila i się okaże, że tam od dawna jest rezerwat żubra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Gdzie ta infrastruktura niby jest?
  Poligonowa, Zelwerowicza, Koncertowa, skrzyżowanie Ducha-Solidarności-Sikorskiego?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teren był przeznaczony pod zieleń nie od kilkunastu ale od kilkudziesięciu lat... Już w latach 60-tych były plany zrobienia na całym terenie parku i rezerwatu. Nikt tego później nie kwestionował, aż kilku cwaniaków nie postanowiło zrobić interes. Cui bono? Tego co się wydziera i oskarża o pisowskość wszystkich dookoła, którzy nie podzielają jego zachwytu nad betonowym geszeftem najlepiej komentują same jego posty. Nadworny pismaczek tbv.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Problem jest aktualnie rozwiązany. Nie ma żadnego problemu. Jest teren zielony, objęty obowiązującym planem z 2005r. przewidującym teren zielony. Jako mieszkaniec Czechowa jestem bardzo zadowolony z takiego obrotu sytuacji. A rojenia dewelopera mnie nie interesują. Ja też bym chciał sobie zabudować pół Lublina, ale nie mogę. Lajf is brutal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogi to infrastruktura? :))) Ot żartowniś. A uzbrojenie, sieć kanalizacyjna, gaz, prąd, woda, to gdzie? Mam dla ciebie propozycję buduj sobie bloki pod Zamkiem. Tam jest dopiero zajebista infrastruktura - Unii Lubelskiej, Tysiąclecia, Lwowska! Infrastruktura jak marzenie. Super powód, żeby zrobić też bloki na Błoniach pod zamkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...